Youth Roller Hockey

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 11/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Green Brook, Green Brook Hockey Rink 6:30p 7:30p  >Division 3> Angry Birds Practice    SC 
6:30p 7:30p  >Division 3> Destroyers Practice    SC 
7:30p 8:30p  >Division 1> Sharks Practice    SC 
 Tue 11/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Green Brook, Green Brook Hockey Rink 6:30p 7:30p  >Division 3> Warriors Practice    SC 
7:30p 8:30p  >Division 2> Renegades Practice    SC 
7:30p 8:30p  >Division 2> Black Dragons Practice    SC 
 Wed 11/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Green Brook, Green Brook Hockey Rink 5:30p 6:30p  TBD Practice TBD Goalie & Skills (Div A&B) Clinic  SC 
6:30p 7:30p  >Division 2> Pythons Practice    SC 
6:30p 7:30p  >Division 2> The Rebels Practice    SC 
7:30p 8:30p  >Division 1> River Rats Practice    SC 
7:30p 8:30p  >Division 1> Terrapins Practice    SC 
 Thu 11/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Green Brook, Green Brook Hockey Rink 6:30p 7:30p  >Division 3> Rattlesnakes Practice    SC 
7:30p 8:30p  >Division 1> Demons Practice    SC 
 Sat 11/16/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Green Brook, Green Brook Hockey Rink 10:00a 10:50a CS, GC >Learn To Play> Lightning LTP Playoff Game Thunder LTP  SC 
11:00a 11:50a DL, CS, SK >Division 3> Warriors Playoff Game Rattlesnakes Division C  SC 
12:00p 12:50p CC, DL, SK >Division 3> Destroyers Playoff Game Angry Birds Division C  SC 
1:00p 1:50p CG, KW, RC >Division 2> Renegades Playoff Game Pythons Division B  SC 
2:00p 2:50p CC, CG, GC >Division 2> Black Dragons Playoff Game The Rebels Division B  SC 
3:00p 3:50p RC, NP, RC >Division 1> River Rats Playoff Game Demons Division A  SC 
4:00p 4:50p RC, NP, RC >Division 1> Terrapins Playoff Game Sharks Division A  SC 
 Sun 11/17/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Green Brook, Green Brook Hockey Rink 11:00a 11:50a CC, DL, SK >Division 3> Warriors Consolation Game Angry Birds Division C  SC 
12:00p 12:50p DL, CS, GC >Division 3> Destroyers Championship Game Rattlesnakes Division c  SC 
1:15p 2:05p CG, KW, SK >Division 2> Pythons Consolation Game The Rebels Division B  SC 
2:15p 3:05p CC, CG, GC >Division 2> Black Dragons Championship Game Renegades Division B  SC 
3:30p 4:20p RC, NP, RC >Division 1> River Rats Consolation Game Sharks Division A  SC 
4:30p 5:20p RC, NP, RC >Division 1> Terrapins Championship Game Demons Division A  SC